Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji

kontakt sgtir 

Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji 

ul. Stokłosy 3, 02-787 Warszawa
tel. 22 45 72 300, fax. 22 45 72 303 
e-mail:
rekrutacja@vistula.edu.plrektorat.sgtir@vistula.edu.pl

Katarzyna Broniszewska
tel. 22 45 72 400
e-mail: rekrutacja@vistula.edu.pl
pok. 28 

Aneta Kur
tel. 22 45 72 402
e-mail: a.kur@vistula.edu.pl
pok. 28 

Ewa Kwaszczyńska-Kowalczyk
tel.
22 45 72 404
e-mail: e.kwaszczynska-kowalczyk@vistula.ed​u.pl
pok. 28

Godziny pracy:

Poniedziałek - 08:00 - 16:00 
Wtorek - 10:00 - 18:00 
Środa - 10:00 - 18:00 
Czwartek - 10:00 - 18:00 
Piątek - 9:00 - 17:00
Sobota: 10:00 - 16:00

 

Informacja i rekrutacja odnośnie studiów w języku angielskim 
tel: 22 45 72 316
e-mail: admission2@vistula.edu.pl 
pok. 122

DZIEKANAT

pok. 108 (I piętro)
tel. 22 45 72 336

Poniedziałek 10:00-18:00
Wtorek 10:00-16:00
Środa 12:00-15:00
Czwartek 10:00-18:00
Piątek 10:00-14:00

Dla studentów niestacjonarnych w dni zjazdów 

Sobota 08:00-16:00
Niedziela 08:00-14:00

Władze Uczelni

Bożena Okraszewska 
tel. 22 45 72 370
e-mail: rektorat.sgtir@vistula.edu.pl
pok. 44

dr hab. Teresa Skalska
email: t.skalska@vistula.edu.pl

Jednostki ogólnouczelniane

dr Kazimierz Waluch 
Dyrektor Instytutu 
e-mail: k.waluch@vistula.edu.pl
pok. 44

Dyrektor ds. Współpracy z Zagranicą
Leonid Markusyk
tel. 22 45 72 316
tel. 501 294 962
e-mail: l.markusyk@vistula.edu.pl
godziny pracy: 10:00 - 16:30 
pok. 122 

Koordynator Rekrutacji Międzynarodowej
Halyna Bozhko
tel. 502 603 174
e-mail: admission2@vistula.edu.pl

 

Iryna Shumeiko
mail : i.shumeiko@vistula.edu.pl
pok. 118, I piętro
tel. 22 45 72 309

Godziny pracy kwestury:

Poniedziałek : 12:00 -16:00
Wtorek:  12:00 - 16:00
Środa:  nieczynne
Czwartek: 10:00 -14:00
Piątek:  nieczynne
Sobota:  9:00 – 14:00
Niedziela:  nieczynne 

Agata Papudzińska
tel. 22 45 72 307
e- mail: a.papudzinska@vistula.edu.pl
pok. 26

Anna Plewa 
tel. 22 45 72 423
e-mail: rozwoj.kariery@vistula.edu.pl
godziny pracy: poniedziałek - czwartek 9:00 - 17:00 
pok. 30 

Jolanta Strasz 
Sprawy związane z praktykami studenckimi
tel. 22 45 72 422
e-mail: j.strasz@vistula.edu.pl
pok. 30
Zapraszamy w godzinach:  poniedziałek - czwartek 9:00 - 15:00 

Łukasz Batory
tel. 22 45 72 387
e-mail: l.batory@vistula.edu.pl

Małgorzata Wieteska
tel. 45 72 389
e-mail: m.wieteska@vistula.edu.pl

Jakub Nowak
tel. 22 45 72 389
e-mail: j.nowak@vistula.edu.pl

Dyrektor
Dorota Nieroda
e-mail: d.nieroda@vistula.edu.pl
pok. 117

PR Manager
Anna Jaglińska
tel.: +48 506 195 376
e-mail: a.jaglinska@vistula.edu.pl

logo Vistula

Szkoła Główna

Turystyki i Rekreacji

ul. Stokłosy 3

02-787 Warszawa

tel. +48 22 45 72 300

fax +48 22 45 72 303

Przejdź do serwisów

Dołącz do nas

Bądź na bieżąco