Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji

Firmy partnerskie 

    

                                                    
Meeting Planner Sp. z o.o.  - to innowacyjny portal adresowany do przedstawicieli branży spotkań (MICE). Misją firmy jest dostarczanie aktualnej i rzetelnej informacji, wdrażanie unikalnych narzędzi wspierających sprzedaż grupowych miejsc hotelowych i pakietów konferencyjnych, a także inicjowanie działań mających na celu integrację środowiska branżowego.
     
  Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego – jest organizacją samorządu gospodarczego branży hotelarsko-gastronomicznej, posiadającą osobowość prawną, działającą zgodnie z ustawą o Izbach Gospodarczych z dnia 30 maja 1989 r. Organizacja powstała z inicjatywy 123 podmiotów gospodarczych reprezentujących sektor hotelarski, gastronomiczny, firmy, przedsiębiorstwa i wyższe uczelnie współpracujące na rzecz turystyki i hotelarstwa w Polsce. Reprezentuje 120 hoteli o potencjale ponad 17.150 jednostek mieszkalnych.
     
  Meeting Professionals International ‒ największe globalne stowarzyszenie skupiające profesjonalnych organizatorów spotkań. mpiweb.pl​
     
 

Polska Izba Turystyki - jest największą ogólnopolską organizacją samorządu gospodarczego przemysłu turystycznego, której dwudziestoletnia działalność to okres skutecznych starań o nowy kształt biznesu turystycznego w Polsce. Organizacja jest pełnoprawnym członkiem Europejskiej Organizacji Związków Biur Podróży Unii Europejskiej (ECTAA). Działalność Polskiej Izby Turystyki jest wielokierunkowa. Najważniejszym zadaniem Izby jest wypełnianie obowiązków statutowych oraz reprezentowanie interesów gospodarczych Firm zrzeszonych w PIT.

     
  MT Targi Polska - Jeden z wiodących w Polsce i największy na rynku warszawskim organizator imprez targowych, które w ciągu roku odwiedza 80 000 zwiedzających, w tym kilkuset dziennikarzy, a swoją ofertę prezentuje na nich ponad 2000 wystawców z całego świata.

 

 

 

logo Vistula

Szkoła Główna

Turystyki i Rekreacji

ul. Stokłosy 3

02-787 Warszawa

tel. +48 22 45 72 300

fax +48 22 45 72 303

Przejdź do serwisów

Dołącz do nas

Bądź na bieżąco