Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji

kariera w szkole głównej turystyki i rekreacji 

W Szkole Głównej Turystyki Rekreacji wyznajemy zasadę, że pracownicy są największą wartością i najważniejszym kapitałem organizacji. To dzięki kompetencjom, zaangażowaniu i samodzielności pracowników rozwijamy się dynamicznie i osiągamy sukcesy na rynku. Stawiamy na przyjazną i otwartą atmosferę pracy, w gronie specjalistów, którzy do swoich obowiązków podchodzą z pasją i zaangażowaniem.

Działamy według procesów i procedur, które systematyzują i usprawniają naszą pracę, a także korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań. Możemy również sami tworzyć oraz wdrażać swoje pomysły, a przez to mieć realny wpływ na funkcjonowanie organizacji. Wierzymy, że nie ma rzeczy niemożliwych, a takie podejście gwarantuje nam nieustanny rozwój i pobudza nas do kreatywnego myślenia.

Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji to pracodawca dający swoim pracownikom możliwości do nieustannego rozwoju. Osoby zainteresowane pracą w Szkole Głównej Turystyki i Rekreacji prosimy o przesłanie CV, listu motywacyjnego oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych na adres: vistula.hr@vistula.edu.pl.

logo Vistula

Szkoła Główna

Turystyki i Rekreacji

ul. Stokłosy 3

02-787 Warszawa

tel. +48 22 45 72 300

fax +48 22 45 72 303

Przejdź do serwisów

Dołącz do nas

Bądź na bieżąco