Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji

PUNKT OPRAW PRAC DYPLOMOWYCH I KSERO

Mieści się na parterze w  pok. 30 (pomiędzy Akademickim Inkubatorem Przedsiębiorczości  a  Biurem Karier i Praktyk Studenckich).

Kontakt: tel. 22 45-72-413

Punkt czynny:
Poniedziałek - Czwartek: 9:00 – 16:00
Piątek: 9:00 - 14:00
Sobota - Niedziela – nieczynny

student

Organizuj, wymieniaj doświadczenia, nawiązuj przyjaźnie

Na Uczelni prężnie działa Samorząd Studencki, który pośredniczy w kontaktach pomiędzy studentami oraz aktywnie uczestniczy w dyskusji na temat bieżących spraw Uczelni. Studenci należący do Samorządu dbają o prawa studentów i czuwają nad wypełnianiem przez nich obowiązków wynikających ze statusu studenta, udzielają studentom informacji na temat życia uczelni​, organizują imprezy kulturalno - rozrywkowe oraz integracyjne będące okazją do doskonałej zabawy i odprężenia po zajęciach, pozwalające na wymianę doświadczeń i nawiązywanie przyjaźni.


Rozwijaj zainteresowania, realizuj pomysły, poszerzaj horyzonty

Koło Naukowe Turystyki Biznesowej 2B zrzesza wszystkich studentów zainteresowanych tematyką przemysłu spotkań i branży eventowej. Celem Koła Naukowego jest współtworzenie spójnego programu promocji turystyki biznesowej w Polsce wśród przyszłych liderów tej branży, zdobywanie wiedzy poprzez spotkania z ludźmi biznesu i integracja ze środowiskiem. Koło Naukowe co roku realizuje kilkanaście projektów. Są to m.in. konferencja IMEX-MPI-MCI Future Leaders Forum Warsaw, publikacje naukowe, udział członków Koła w konferencji EMEC – European Meetings and Events Conference oraz targach IMEX we Frankfurcie, wsparcie MPI Poland Club – polskiego oddziału międzynarodowego stowarzyszenia Meetings Professional International, spotkania ze specjalistami z branży czy wolontariat podczas różnych wydarzeń, konferencji, spotkań i eventów. Dodatkowe informacje:  koloturystyki.vistula.edu.pl.  

 

Poznaj inną kulturę, naucz się języka, sprawdź zdobytą wiedzę w praktyce, załóż własną firmę

Program Erasmus umożliwia wyjazd na praktykę studencką do zagranicznego przedsiębiorstwa, placówki naukowo-badawczej, organizacji non-profit i innych instytucji (jednostki administracji państwowej, muzea, biblioteki, szpitale, itp.). Biuro Praktyk i Karier SGTiR proponuje pomoc w zakresie przygotowania profesjonalnego CV i listu motywacyjnego. Dowiesz się, jak dobrze zaprezentować się podczas rozmowy kwalifikacyjnej, odkryjesz własny potencjał zawodowy oraz znajdziesz odpowiedzi na pytania wiążące się z rozwojem kariery zawodowej.​ 

 

logo Vistula

Szkoła Główna

Turystyki i Rekreacji

ul. Stokłosy 3

02-787 Warszawa

tel. +48 22 45 72 300

fax +48 22 45 72 303

Przejdź do serwisów

Dołącz do nas

Bądź na bieżąco