Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji

BIBLIOTEKA NAUKOWA 

Banner 27

W Bibliotece Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji  na jeden metr kwadratowy przypadają ponad 333 książki. Nasz księgozbiór liczy w sumie ponad 100 tys. publikacji, prawie 1000 czasopism oraz 8 baz pełnotekstowych on-line, jak Eurostat, Eur-lex, Wiley, Elsevier, Science czy Nature. Znajdziesz tu książki, których potrzebujesz, żeby dobrze przygotować się do zajęć.

Internet i punkt xero
W bibliotece możesz skorzystać z ogólnodostępnych komputerów, a jeśli masz własny – połączysz się z internetem przez WiFi. Na miejscu możesz zeskanować i wydrukować potrzebne dokumenty, a także je zbindować czy zalaminować – dzięki temu nie musisz tracić czasu w poszukiwaniu punktów xero.

Księgozbiór w sieci…
Koniecznie zaglądaj na stronę Biblioteki library.vistula.edu.pl. To właśnie tu masz dostęp do internetowych baz publikacji, przeszukasz uczelniany księgozbiór, skorzystasz z poradnika „Jak napisać pracę dyplomową” oraz poznasz aktualności dotyczące pracy Biblioteki.

... i w twoim komputerze
Zbiory biblioteczne możesz przeglądać nie wychodząc z domu – są dostępne w katalogu internetowym przygotowanym w programie MAK+. Jeśli masz iPhona lub iPada możesz pobrać aplikację MAK+ w App Store i wyszukiwać książki na własnych urządzeniach przenośnych. 

Biblioteka czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00 

STRONA WWW BIBLIOTEKI NAUKOWEJ 

 

logo Vistula

Szkoła Główna

Turystyki i Rekreacji

ul. Stokłosy 3

02-787 Warszawa

tel. +48 22 45 72 300

fax +48 22 45 72 303

Przejdź do serwisów

Dołącz do nas

Bądź na bieżąco